-/ User Experience Design

Projektowanie UX/UI

Projektujemy strony i sklepy internetowe

1/ Czym jest projektowanie UX/UI?

Projektujemy aby korzystanie ze stron było proste, szybkie i przyjemne

Projektowanie UX/UI to sposób projektowania m.in. stron internetowych, który wymaga bliskiej współpracy między zespołem projektowym, programistami, użytkownikami i biznesem. Obejmuje wiele działań w obszarze doświadczeń użytkownika (UX) i interfejsu użytkownika (UI), w drodze do stworzenia stron, które nie tylko świetnie wyglądają ale także są łatwe w obsłudze, angażujące użytkowników i skuteczne w osiąganiu celów biznesowych.

Webo image

2/ Projektowanie stron i sklepów internetowych

Co możemy dla
Ciebie zaprojektować?

Uwielbiamy wyzwania i rozwiązywanie problemów,specjalizujemy się w projektowaniu interfejsów na cele internetu skupiając się nie tylko na wyglądzie ale także praktycznym wykorzystaniu i funkcjonalności. Z chęcią zaprojektujemy:

Szukasz doświadczonego zespołu projektowego UX/UI?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji podczas której omówimy Twój projekt.

Skontaktuj się z nami

3/ Dlaczego UX jest ważny?

Jakie są korzyści z projektowania UX/UI?

Wygląd i działanie Twojej strony internetowej ma ogromne znaczenie - już w pierwszej sekundzie przebywania na stronie, użytkownicy decydują czy na niej zostaną. Dzięki UX/UI wpłyniesz na

 • Wzrost zaangażowania klientów

  m.in. dzięki dopracowanej architekturze informacji i warstwie wizualnej użytkownicy z chęcią będą wracać do Twojej strony i zostawać na niej dłużej

 • Realizacja celów biznesowych

  niezależnie od tego czy sprzedajesz produkty czy prowadzisz serwis internetowy, odpowiednio zaprojektowany interfejs pomoże w realizacji celów jakie stawiasz przed stroną.

 • Wzrost ROI

  dzięki intuicyjnej obsłudze i odpowiednim ścieżkom poruszania, użytkownik łatwiej dociera do potrzebnych informacji, a Ty zwiększasz szanse na sprzedaż swojego produktu lub usługi

 • Zmniejszenie kosztów prac deweloperskich

  szeroka wiedza z zakresu technologii pozwala projektować interfejs uwzględniając jej ograniczenia, zachowując jednocześnie funkcjonalność i łatwość obsługi strony

 • Wzmocnienie wizerunku marki

  budowa atrakcyjnego wyglądu na bazie istniejącej identyfikacji wizualnej sprawi, że Twoja strona internetowa zostanie zapamiętana na dłużej i kojarzona tylko z Twoją firmą

4/ Proces projektowania UX/UI

Jak wygląda proces
projektowania UX/UI?

Projektowanie interfejsów stron internetowych może wydawać się skomplikowane, zlecając nam zaprojektowanie swojej strony internetowej możesz spodziewać się działania zgodnie z iteracyjnym procesem:

01. Warsztaty

Faza Discovery czyli zebranie wymagań - w pierwszym kroku zapraszamy Cię na rozmowę podczas której poznajemy wszystkie założenia projektu, Twoją firmę i użytkowników przyszłej strony, sklepu czy aplikacji

02. Analiza założeń

Analiza otrzymanych informacji - podczas tego etapu porządkujemy otrzymane dane. Analizujemy przekazane założenia i pomysły, następnie rozpoczynamy prace opracowując m.in. persony (profil użytkownika) mapę strony czy user flow (ścieżki użytkownika).

03. Projektowanie prototypu

Stworzenie koncepcji produktu - w kolejnym kroku projektujemy architekturę informacji, szkicujemy pierwsze widoki, kończąc na makietach UX (prototypie/szkielecie strony).

04. Weryfikacja / testy

W tym etapie sprawdzamy czy prototyp spełnia cele i założenia oraz czy odpowiada na potrzeby użytkowników, następnie wprowadzamy poprawki i ponownie poddajemy weryfikacji.

05. Projektowanie interfejsu

na podstawie zaakceptowanego prototypu, projektujemy szatę graficzną strony/sklepu opierając się o identyfikację wizualną marki i obecne trendy.

06. Wdrożenie i rozwój

Po przejściu procesu projektowego nadszedł czas na wdrożenie i rozwój produktu - w tym miejscu implementujemy najlepsze wypracowane rozwiązanie w celu jego dalszego ulepszania, podczas konfrontacji z rynkiem

5/ Kompleksowy projekt UX/UI

Co dostarczamy w ramach projektu UX/UI?

 • Customer Journey

  Określa emocje towarzyszące użytkownikom podczas korzystania z interfejsu. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu, możemy zidentyfikować obszary wymagające poprawy na naszej stronie, sklepie czy aplikacji.

 • Mapa ścieżki użytkowników

  To schemat określający ścieżkę jaką musi pokonać użytkownik na stronie internetowej w celu wykonania zadania np. zakup produktu w sklepie www

 • Design system

  Jest to zbiór wytycznych i elementów standardowych (np. różnych wersji przycisków, okien i komponentów), które będzie można wykorzystać przy ,,doprojektowaniu" nowych podstron w przyszłości.

 • Architektura informacji

  Architektura informacji odpowiada za organizację i podział treści na stronie w celu ułatwienia wyszukiwania potrzebnych materiałów przez użytkownika.

 • Prototyp funkcjonalny UX

  To graficzna prezentacja układu elementów na stronie, pozwalająca na określenie funkcji, typu treści (m.in. grafiki, nagłówka, akapitu czy przycisku) i sposobie interakcji użytkownika ze stroną.

 • Projekt interfejsu UI

  Jest to wizualna prezentacja docelowego wyglądu strony, projektowana z naciskiem na spójność z identyfikacją wizualną firmy, estetykę i charakter działalności.

6/ Nasze ostatnie realizacje

Jesteśmy dumni
z wykonanych projektów

Case study image
 • UX/UI
 • E-commerce
 • Wsparcie

Sklep internetowy polskiego producenta dekoracji w oparciu o Prestashop i Tailwind CSS

Feeby to polski producent dekoracji działający na rynku od ponad 25 lat. Nasza współpraca polega na wdrożeniu, utrzymaniu sklepu, a także na rozwoju o nowe funkcjonalności.

Case study image
 • UX/UI
 • Rozwój

5G Made Together - Strona internetowa w architekturze Headless dla międzynarodowej konferencji technologicznej

5G Made Together jest stowarzyszeniem i konferencją organizowaną kilka razy w ciągu roku, poruszając zagadnienia transformacji cyfrowej, technologii, cyberbezpieczeństwa, biznesu i nauki.

Case study image
 • E-commerce
 • UX/UI

UX/UI Sklepu internetowego producenta szczoteczek sonicznych klasy premium

Oravio to to polski producent wysokiej jakości szczoteczek sonicznych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie łatwego w obsłudze interfejsu, eksponującego najważniejsze cechy produktu.

Case study image
 • Strony www
 • UX/UI

Proton Multimedia - Strona internetowa dostawcy usług IT dla gospodarstw domowych i firm

Proton Multimedia świadczy usłgi wsparcia IT dla firm i gospodarstw domowych. Nasza praca polegała na dostarczeniu wysokiej jakości strony internetowej z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.

7/ Nasi klienci

Poznaj firmy które nam zaufały

Brand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logo

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy wymagania Twojego projektu i zaplanujemy realizację.

Imię i nazwisko *
Nazwa firmy *
E-mail *
Numer telefonu *
Treść wiadomości *

Twoje dane przetważamy zgodnie z naszą polityką prywatności.